تائید
فروش مسکونیآپارتمانمبارک آباد، 145متر، 3خواب

مبارک آباد، 145متر، 3خواب

2 سال پیش در سنندج

متراژ
145
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
6٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬137٬000 تومان
طبقه
3
⚜️دپارتمـان امـلاک⚜️
خـونه به خـونه

تاپ لوکیشن
➖145متر
➖3خواب بزرگ
➖طبقه 3
➖شمالی
➖ملک 5 ساله
➖پارکینگ سندی + پارکینگ میهمان
➖تراس
➖پلان ژورنالی و بدون پرتی
➖تک واحدی، واقعا شخصی ساز و با کیفیت
⭕قیمت متری: 44 میلیون
⭕قیمت کل: 6.400
♦️فروشنده واقعی، منصف و منعطف

♦️برای بازدید از سایر ملک های موجود به ابتدای همین آگهی مراجعه فرموده و روی نام:
«گروه مهندسین و مشاورین خونه به خونه» کلیک فرمایید.
و قطعا با مراجعه حضوری به آدرس زیر ، می توانیم موارد بیشتر و نابی را خدمتتان معرفی کنیم...

♦️آدرس دفتر:
بلوارشبلی، 100 متر بالاتر از میدان امام شافعی نبش خیابان امیریه، دپارتمان املاک خونه به خونه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه مهندسین و مشاورین خونه به