تائید
فروش مسکونیآپارتمان١٥٧متر اوایل هنرستان تک واحدی

١٥٧متر اوایل هنرستان تک واحدی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
157
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
8٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬866٬000 تومان
طبقه
2
اوایل هنرستان
قبل صارمی
لوکیشن عالی
١٥٧ متر تک واحدی
طبقه دوم
فول امکانات
تخفیف پای معامله
مشاوره رایگان
بابک افشار