تائید
فروش مسکونیآپارتمان٦٠متر بهارشمالی،میثاق/3پارکینگ سندی

٦٠متر بهارشمالی،میثاق/3پارکینگ سندی

1 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1390
اتاق
1
قیمت کل
6٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬833٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
خیابان بهار شمالی محدوده میثاق
فرعی مرغوب با دسترسی به گذراصلی و شریعتی و بهار

♦️٦٠متر تک خواب بدون مشابه در منطقه♦️
♦️3پارکینگ سندی باکس♦️

سالن و آشپزخانه و اتاق خواب دارای نورگیر مستقیم
اتاق خواب دارای کمد دیواری
سرویسهای مجزای ایرانی و فرنگی

فول امکانات
««پارکینگ،انباری بزرگ 4متری،آسانسور،تراس کاربردی»»

✅ملک تخلیه و سند آماده انتقال در دفترخانه
✅مالک فروشنده واقعی 100٪

مشاور شما پرهام
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3