تائید
فروش مسکونیآپارتمان٨٧متر ٢خواب/ تکواحدی / فقط مصرف کننده

٨٧متر ٢خواب/ تکواحدی / فقط مصرف کننده

1 سال پیش در تهران

متراژ
87
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
_______________املاک بزرگ امیران________________

✅واحد با نقشه ی بسیار زیبا
✅سالن بزرگ کاملاً مربع [چیدمان عالی مبلمان]
✅اتاق خواب های بزرگ [تخت ٢ نفره] +مستر

-------------------------------------------------------------------------------

✅کابینت MDF درجه یک
✅کمد دیواری
✅بالکن

❌زیر قیمت ترین واحد منطقه / مناسب مصرف کننده❌

فایل شخصی / کلید نزد املاک

لطفاً همکاران عزیز تماس نگیرید
_______________________________________________
معین
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

جناب معین شعبه استادمعین

آژانس املاک املاک بزرگ امیران شعبه مرکزی

خرید و فروش نهایت 72 ساعت