تائید
فروش مسکونیآپارتمان١٠٠متر ٢خوابه تکواحدی

١٠٠متر ٢خوابه تکواحدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
100
ساخت
1384
قیمت کل
8٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
87٬000٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚫واحد تخلیه و آماده تحویل

⚫با پارکینگ و و انباری بزرگ

⚫کلا 4 واحد(این واحد واقع در همکف)

⚫سالن مربع و قابل و چیدمان

⚫واحد رو آفتاب، تراس بزرگ و کاربردی

⚫٢ خواب بزرگ با کمد دیواری

⚫١6متر حیات خلوت اختصاصی (قابل سقف زدن)

⚫دسترسی عالی به مترو و اتوبوس و مراکز خرید و....

⚫پیاده روی تا بهار شیراز و شریعتی ٢ دقیقه

آدرس:خیابان شریعتی. پایین تر از بهار شیراز.....

❇️بازدید همه روزه همه ساعات حتی جمعه ها و تعطیلات❇️

مشاور شما برومند املاک ٧5
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

برومند تماس تا ساعت شب

آژانس املاک مسکن 75

خدماتی که لیاقتش را دارید با مشاورانی که به آنها اعتماد دارید