تائید
فروش مسکونیآپارتمان١٥٨متر / فول مشاعات / زعفرانیه

١٥٨متر / فول مشاعات / زعفرانیه

2 سال پیش در تهران

متراژ
158
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
43٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
275٬949٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
☆___________☆___________☆_________
‎فرعی برتر و اعیان نشین زعفرانیه
‎✔ پلان کاملا کاربردی و بدون کوچکترین
‎ پرتی
‎✔ متریال تماماً وارداتی
‎✔ مشاعات آبی بی بدیل ( استخر سونا جکوزی + سالن ورزش مجهز و کاربردی )
‎✔ سالن اجتماعات چند منظوره زیبا و با شکوه ✔ لابی من سه شیفت + سرایداری
‎✔ چیدمانی تعریف شده ، سهولت و تنوع در دیزاین
‎✔ چشم انداز بدون مرز و ماندگار
• ‎ لابی فرنیش با ارتفاع سقف ٥ متر

☑️☑️مشاور ملکى شما : حمیدرضا افخمى☑️☑️