تائید
فروش مسکونیآپارتمان١٤٢ متر فول کم سن دو پارکینگ بلوار کمالی شرقی

١٤٢ متر فول کم سن دو پارکینگ بلوار کمالی شرقی

1 سال پیش در تهران

متراژ
142
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
21٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
147٬887٬000 تومان
طبقه
4
بهترین لوکیشن پونک - بلوار کمالی شرقی
١٤٢ متر سالن پرده خور
سه خواب استاندارد یک خواب مستر
دو پارکینگ سندی انباری بزرگ آسانسور
هر طبقه فقط دو واحد
مالک فروشنده واقعی

فایل اختصاصی املاک