تائید
فروش مسکونیآپارتمان١٨٥ متر /ولنجک/ساسان/ فول بازسازى /فول مشاعات

١٨٥ متر /ولنجک/ساسان/ فول بازسازى /فول مشاعات

1 سال پیش در تهران

متراژ
185
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
45٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
243٬243٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚜️ 185متر / تاپ لوکیشن ولنجک / کلاسیک⚜️

⭐️ 185 متر تاپ لوکیشن/ ٢ جهت نور مستقیم

▪️سازنده بنام منطقه ١ / دیپلمات نشین
▪️نورگیری بسیار عالی با پنجره های قدی
▪️ساختمانی لوکس / مشاعات بى نظیر

✅١85متر /٣ خواب /٣ خواب مستر کینگ
✅ ٦ طبقه / دو واحدی/ طبقه 3 ساختمان
✅ نورگیرى فوق العاده از شمال و از جنوب
✅ ویو سر درختی/ ویو کامل بدون مشرف

✅ لابی مبله و مجلل با لابی من 24ساعته
✅ مشاعات ابى بسیار زیبا ، ولی غیر فعال
✅ روف گاردن / سالن جیم / اجتماعات
✅ ٢پارکینگ سندی /5 متر انباری/سرایدار

⭐️سند شخص / بى ریشه

⭐️مالک بسیار فروشنده است .

▪️➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖▪️

⚜️داراى فایلینگ فوق العاده به قیمت در منطقه
⚜️بهترین فایلینگ براى سرمایه گذارى و سکونت
⚜️مشاورین املاک دیپلمات زعفرانیه و منطقه ١

⚜️ مشاور شما = طالبی هستم