تائید
فروش مسکونیآپارتمانمتراژ بالا/ صنعت بـرتـر زنجان /مناسب خـاص پسـندان

متراژ بالا/ صنعت بـرتـر زنجان /مناسب خـاص پسـندان

1 سال پیش در پرند

متراژ
87
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬279٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬701٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
بزرگترین متراژ در فاز 6 شمال منطقه کوهپایه

✓ 87 متر مفید دوخواب
✓ نقشه ای فراتر از انتظار
✓ سالن بزرگ و مربع
✓ دو بالکن کاربردی
✓ محوطه محصور با نگهبانی

استعلامات به صورت کامل و جامع در حضور شما گرفته میشود

تماس--> مشاوره--> بازدید--> نشست--> دفترخانه

در تمامی مراحل مشاورین حقوقی ما، حافظ سرمایه و منافع شما هستند

☎️ همین حالا تماس بگیرید
پاسخگویی همه روزه 7:00 تا 2:00 بامداد