تائید
فروش مسکونیآپارتمان١١٤متری دوخوابه برجی مجلل دریاچه کوهک

١١٤متری دوخوابه برجی مجلل دریاچه کوهک

1 سال پیش در تهران

متراژ
114
ساخت
1402
قیمت کل
7٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬210٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
20
⚜️به نام پروردگار هستی⚜️
1️⃣1️⃣4️⃣متری
تخلیه وآماده سکونت
برای دریافت توضیحات تکمیلی لطفا تماس بگیرید
⚜️مدیر فروش:خانم برومند
✅️دپارتمان املاک بزرگ راما✅️