تائید
فروش مسکونیآپارتمان١٠٨متری دوخوابه +کلید نخورده/ برج مجلل /کوهک

١٠٨متری دوخوابه +کلید نخورده/ برج مجلل /کوهک

1 سال پیش در تهران

متراژ
108
ساخت
1403
قیمت کل
9٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬740٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
12
⚜️به نام روزی ده بی حساب⚜️
1️⃣0️⃣8️⃣متری
باشگاه بدنسازی
دسترسی تا مترو ومرکز خرید طوبی فقط ٥دقیقه
برای دریافت توضیحات تکمیلی لطفا تماس بگیرید
⚜️مدیر فروش:خانم برومند