تائید
فروش مسکونیآپارتمان١٦٨متری سه خوابه جنوبی کوهک طلوع

١٦٨متری سه خوابه جنوبی کوهک طلوع

1 سال پیش در تهران

متراژ
168
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
16٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
98٬214٬000 تومان
طبقه
3
⚜️به نام روزی ده بی حساب⚜️
1️⃣6️⃣8️⃣متری

قابلیت دریافت یک میلیارد وام مسکن
برای دریافت توضیحات تکمیلی لطفا تماس بگیرید