تائید
فروش مسکونیآپارتمان١٣٥متری سه خوابه سندتک برگ آبشار شهرک راه آهن

١٣٥متری سه خوابه سندتک برگ آبشار شهرک راه آهن

1 سال پیش در تهران

متراژ
135
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
8٬020٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬407٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️هوالرزاق⚜️
با شش میلیارد صاحب یک واحد سه خوابه شوید
زیر قیمت منطقه
1️⃣3️⃣5️⃣متری
⚜️مدیر فروش:خانم برومند