تائید
فروش مسکونیآپارتمانمجتمع ارکیده دریاچه 90متری طبقه5

مجتمع ارکیده دریاچه 90متری طبقه5

2 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1399
قیمت کل
6٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
72٬222٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
15
به نام خدا
دریاچه چیتگر(خلیج فارس)
غرب دریاچه. شهرک ارکیده ها و پامچال.
تهاتر با پهنه های ارتش به قیمت حدود 9 الی 10میلیارد که الباقیشم سرمیده.
ملک مذکور داری سند دفترچه تعاونی معتبر ارتش میباشد که کارهای گرفتن تک برگ درحال گرفتن میباشد و حدود 1میلیارد هم رهن ملک مذکور است. یعنی فقط با حدود 5میلیارد و نیم مالک ملکی که حدود یک میلیارد حداقل زیر قیمت کارشناسی منطقه میباشد شوید.
بهترین لوکیشن دریاچه.
واحد90متری طبقه5با ویوی ابدی و دوتا سرویس مجزا و جاکفشی بزرگ و کمد دیواری های سقفی در خواب ها و یک خواب مستر.
واحد 3سال ساخت تر و تمیز دارای 2تا پارکینگ و انباری 3متری و 4لاین آسانسور و نورگیر خوب
برج دارای لابی بزرگ و لابی من
مهندس کاویان هستم
ساعات بازدید و پاسخگویی : 9صبح الی 10شب
ملک مذکور دسترسی خوب به مراکز خرید و باملند و ایرانمال و بزرگراه ها و اتوبان تهران شمال و مترو را دارد.
دپارتمان راما با چهار شعبه در منطقه22
هر ملکی تو این منطقه خرید دارید و یا قصد فروش ملکتون دارید هستم در خدمتتون.
لطفا فقط تماس بگیرین
کوهک و شهرک راه آهن و دریاچه و آبشار و خرازی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان بزرگ راما

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *