تائید
فروش مسکونیآپارتمانمجتمع با شکوه آتی تاو

مجتمع با شکوه آتی تاو

1 سال پیش در اراک

متراژ
105
ساخت
1400
قیمت کل
5٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬047٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
10
▆ █ دپارتمان بزرگ آراک █ ▆
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
ما اعتقاد داریم :
خونه هرچی که باشه باید سبز باشه

⚪️ مجتمع با شکوه آتی تاو
⚪️ سند آزاد و آماده انتقال
⚪️105 متر ⚪️2 خواب

⚪️واحدخام و کلید نخورده

⚪️کف سرامیک

⚪️آیفون تصویری

⚪️ پنجره های قدی

⚪️ پذیرایی مربع و پرده خور

⚪️مشاعات تا سقف سنگ

⚪️دارای دو لاین آسانسور نفر بر و باربر

⚪️دارای لابی و لابی من24 ساعته

⚪️دارای دوربین مداربسته

♦️ واحد غرق در نور
♦️ دارای پارکینگ و انباری اختصاصی

خوشحالیم که توانسته ایم با مشتری مداری بهترین در اراک باشیم

❎برای دیدن این واحد و واحد های مشابه تماس بگیرید

⚜️آدرس ما: انتهای خیابان ملک
⚜️با مدیریت: جناب آقای رضا قهیه ای

⚜️مشاور شما جهت خرید واحدی ارزنده: شهرزاد غفاری

✅ما اینجا هستیم تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید
====
بازدید از این فایل فقط در ساعت 4 تا 9 عصر امکان پذیر می باشد
====
✅ما را در اینستاگرام دنبال کنید
@amlakaraak