تائید
فروش مسکونیآپارتمانمجتمع ماهور/منظریه

مجتمع ماهور/منظریه

1 سال پیش در شهرکرد

متراژ
110
ساخت
1397
قیمت کل
2٬670٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬272٬000 تومان
طبقه
2
رکورد سرعت فروش ملک، با شبکه فروش گسترده املاک ارگ خیابان کاشانی بین فلکه آیت الله دهکردی وچهاراه طالقانی
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
✓محدوده مجتمع ماهور منظریه
✓بهترین و خوشنام تمرین مجتمع منظریه
✓واحد 110متری
✓هر بلوک شش واحد
✓هر طبقه دو واحد
✓مشاعات و فضای محوطه بی نظیر
✓فروش در این مجتمع کمیاب می باشد پس از فرصت ✓استفاده کنید
✓همسایگان عالی محیط امن و آرام
✓پارکینگ انباری آسانسور
✓استفاده از بهترین متریال
✓نورگیری از دو بر

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
⚜️املاک ارگ خیابان کاشانی ما بین فلکه آیت الله دهکردی و چهاراه طالقانی
مشاور تخصصی شما در امر تهاتر و معاوضه خانم منصوری⚜️
⚜️پیدا کردن فایلهای مشابه با بودجه و سلیقه شما⚜️
⚜️فقط با یک تماس و بدون هزینه فایلهای خود را به ما بسپارید⚜️