تائید
فروش مسکونیآپارتمانمحمودیه 195 متر 3 خواب

محمودیه 195 متر 3 خواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
195
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
34٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
176٬923٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
محمودیه
195 متر 3 خواب
طبقه 1
آرشیتکت و سازنده بنام
استخر و سونا عالی
به قیمت شده
اکازیون واقعی
تراس عالی
سند بدون ریشه