تائید
فروش مسکونیآپارتمانمحمودیه 210متر نوساز فرعی با اصالت الف ب ج

محمودیه 210متر نوساز فرعی با اصالت الف ب ج

2 سال پیش در تهران

متراژ
210
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
73٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
350٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
♻️دنج ترین فرعی محمودیه♻️
بن بست مشجر همیشگی

کلیه چهارچوب و درب های ورودی دارای فریم چوبی
خواب ها و سرویس ها تماما چوب راش

✅✅✅✅✅✅✅✅

کف اتاق خواب ها لمینت HARO آلمان و کاغذ دیواری بلژیک و کف پذیرایی، نشیمن و آشپزخانه سنگ دهبید 80*80
اپلاینس آشپزخانه فرنیش کامل Bosch آلمان
کابینت MDF هایگلاس با صفحه کوارتز
سیستم روشنایی فول هوشمند، کلید درب های ورودی کارتی و کلید و پریز Schneider
روشویی و توالت فرنگی وال هنگ TOTO با اتاق دوش مجزا
شیرآلات Hansgrohe آلمان
سیستم سرمایش و گرمایش A.C.M ایتالیا با 4 دستگاه کمپرسور استندبای
دارای برق مجزا جهت هر واحد - تانکر آب ذخیره 3000 لیتری و برق 3 فاز 150 آمپر جهت موتورخانه و مشاعات

❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️

لابی با طراحی، نقاشی ، دیوار و سقف ابزارکاری، پرده، و نور پردازی
سالن اجتماعات با طراحی، نقاشی،نورپردازی، اتاق رختکن، سرویس بهداشتی و آشپزخانه
استخر، سونای خشک و بخار، جکوزی و Gym
کف پشت بام تماما سنگ و دیوارها آجرنسوز به همراه کباب پز، آلاچیق، آشپزخانه، سرویس و روف گاردن