تائید
فروش مسکونیآپارتمانمحمودیه، 216 متر، فایل سرمایه گذاری

محمودیه، 216 متر، فایل سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
216
ساخت
1383
اتاق
3
قیمت کل
35٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
162٬037٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
216 متر، 3 خواب

تک واحدی

لوکیشن دنج با دسترسی عالی

مناسب سرمایه گذاری

نیاز به بازسازی

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید....

کارشناس املاک منطقه 1
سعید دستیار