تائید
فروش مسکونیآپارتمانمدرس / جلال / قبل فرهنگ / 10 سال ساخت

مدرس / جلال / قبل فرهنگ / 10 سال ساخت

1 سال پیش در مشهد

متراژ
160
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
8٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬375٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
سلام و ارادت

ــ جلال قبل از فرهنگ « خیابان مدرس »
بهترین لوکیشن منطقه یازده

ــ 160 متر ، طبقه پنجم از مجموعه 5 واحدی
آسانسور 6 نفره ، توقف تا بام

عکس ها واقعی و مربوط ب آگهی می باشد

مورد بسیار بسیار تمیز با مشاعات قوی می باشد

برای اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید ممنون ☎️

⬛ ایزدی
⬛ مسکن پارسی
⬛ بین جلال 3 و 5