تائید
فروش مسکونیآپارتمانمرزداران/55متر/نوساز/پرده خور

مرزداران/55متر/نوساز/پرده خور

1 سال پیش در تهران

متراژ
55
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
10٬175٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
185٬000٬000 تومان
طبقه
3
مالک فروشنده واقعی
55مترفول امکانات
دسترسی عالی
واحدهای مختلف بامتراژ های 55،60،75،80،90متر موجود می باشد
املاک بزرگ بین الملل با 25 سال سابقه
مشاور امین شما وطن پور