تائید
فروش مسکونیآپارتمانمرزداران 84 متر فول امکانات طلا

مرزداران 84 متر فول امکانات طلا

1 سال پیش در تهران

متراژ
84
ساخت
1397
قیمت کل
11٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
142٬261٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅️عکس فیلم متعلق به واحد میباشد

✅️84متر 2 خواب

بازدید = خرید

☎️برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمائید

مشاور شما:سهراب