تائید
فروش مسکونیآپارتمانمرزداران ابوالفضل 92 متر

مرزداران ابوالفضل 92 متر

2 سال پیش در تهران

متراژ
92
ساخت
1394
قیمت کل
13٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
144٬021٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
شمال غرب مرزداران
92 متر 2 خواب
5 طبقه 3 واحدی
طبقه پنجم فول امکانات
رو به کوچه و سالن پرده خور
کارشناس فروش مهاجر
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک سیب

ملک خوب خودشو توو بازدید نشون میده املاک خوب خودشو توو نشست