تائید
فروش مسکونیآپارتمانمرزداران سپهر 165 متر 3 خواب فول بهشت واقعی

مرزداران سپهر 165 متر 3 خواب فول بهشت واقعی

2 سال پیش در تهران

متراژ
165
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
28٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
173٬939٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
369...بنام خالق زیبایی ها و روزی دهنده...369
........املاک بزرگ سروش........
♾️مگه داریم آخه بهتر از این؟♾️
♾️واحد آوردم براتون بهشته بهشت♾️
♾️بی شک شما لایق بهترینها هستید♾️
برای خرید این واحد فردا دیره>امروز اقدام کنید

5 طبقه تک واحدی
طبقه اول
165 متر
3 خواب _ خواب مسترروم
4 ساله
فول امکانات:
2 پارکینگ سندی باکس با قابلیت پارک 3 خودرو
آسانسور ایتالیایی
انباری 10 متری
پاسیو مسقف اختصاصی 20 متری و دیزاین شده با گل که مثل بهشته
تراس قابل چیدمان و بسیار کاربردی
کلوزت
لاندری

⚛️غرق در نور و آفتابگیر خطی رو به جنوب
⚛️نقشه استثنایی بدون یک سانت پرتی
⚛️دسترسی عالی به مترو مرزداران و اتوبان های اصلی شهر و مراکز خرید و بانک ها
لوکیشن استثنایی در تاپ لوکیشن مرزداران
⚛️پیشنهاد میدم بازدید این واحد رو از دست ندهید
⚛️بازدید = 100 درصد خرید
⚛️زیر قیمت منطقه
⚛️بهترین فرصت خرید سال
⚛️بهترین و خاص ترین و بروزترین فایل های منطقه را از من بخواهید
⚛️پاسخگوی شما عزیزانم هستم در هر ساعت از شبانه روز

✅️مشاور شما و کارشناس خرید و فروش منطقه:
✅️آرمان علیزاده