ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
مرغوب شرقی/100متر/واحدجلو/پارکینگ سندی/تخلیه
مرغوب شرقی/100متر/واحدجلو/پارکینگ سندی/تخلیه
2 سال پیش در اهواز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1390
قیمت کل
3٬849٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬490٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
مشاورین املاک باما
✔️ Real state bama✔️
✔️ مشاور و کارشناس فروش : امیر چهارلنگ ✔️
لوکیشن ارزنده و مناسب سکونت ...
خرید از شما ....تضمین فروش باما
لوکیشن مرغوب بین 7 تا 10شرقی کیانپارس ☑️
نما مشاعات مدرن و تحسین برانگیز ☑️
دسترسی سریع به مراکز خرید و رفاهی ☑️
ویو فوق العاده با چشم انداز کم نظیر ✔️
تراس بزرگ و قابل چیدمان✔️
نقشه مربع سهولت در چیدمان✔️
آشپزخانه فول کابینت و کدبانو پسند✔️
پارکینگ سندی تک فرمان بدون مزاحمت ✔️
《 قابلیت رهن تا سقف 600 میلیون 》
شرایط وام مسکن زوجین و تکی توسط کارگزار
املاک ما قابل اجراست ......
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .......
⚡️انتخاب خوب یک هنر است ⚡️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت