تائید
فروش مسکونیآپارتمانمستغلات دربست 1920 متری در سعادت آباد

مستغلات دربست 1920 متری در سعادت آباد

1 سال پیش در تهران

متراژ
1920
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
672٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
350٬000٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
◀️⏪ حبیبی ⏩▶️
❌❌ مشاور تخصصی سازه های لاکچری ❌❌
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
1920متر بنا قیمت هر متر 350 میلیون تومان
20 پارکینگ
لوکیشن تاپ سعادت آباد
نوساز
بسیار خوش نقشه با قابلیت فلت شدن جهت استفاده اداری
سالن ورزش
روف گاردن چهار فصل با دید 360 درجه
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
❌❌مشاور شما حبیبی❌❌