تائید
فروش مسکونیآپارتمانمسکن*77 متری*بلوار گلها

مسکن*77 متری*بلوار گلها

1 سال پیش در اراک

متراژ
77
ساخت
1395
قیمت کل
3٬630٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬142٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
8
⚜️ای فایل همان چیزیست که در ذهن شماست⚜️
▃▅▇█▓▒░ املاک آراک ░▒▓█▇▅▃
=================================
✔آپارتمان 77 متری 2 خواب
✔لوکیشن: مسکن، بلوار گلها
با ساکنینی گزینشی و بسیار آرام
✔نما رومی کلاسیک
✔طبقه اول موجود می باشد
(واحد فول تجهیز و بازسازی شده و لوکس)
✔واحد غرق در نور با پنجره های UPVC با جانمایی مهندسی
✔پذیرایی بسیار خوش نقشه و خوش چینش
✔دارای تراس
** قابلیت دریافت وام مسکن به مبلغ 800 میلیون تومان**
✔سند آزاد
=================================
جهت کسب اطلاعات بیشتر از این فایل ارزنده کافیست با من تماس بگیرید.
====