تائید
فروش مسکونیآپارتمانمسکن مهر شهرک ولیعصر/باران

مسکن مهر شهرک ولیعصر/باران

1 سال پیش در ارومیه

متراژ
85
ساخت
1398
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬941٬000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
10
.........✅املاک شعبانی شعبه مرکزی ✅...........
⭕آخرین بازدید تان را از ما بخواهید ⭕
✔️قیمت کارشناسی شده به دور از هیجانات بازار
-------------------------------------------------------------------
❌توجه واحد دست مستاجر به مبلغ 250میلیون رهن کامل می باشد.که در زمان تخلیه خریداربه مستاجر پرداخت خواهد کرد.

⚜️85متر مفید /خوش نقشه
⚜️دو خوابه /کف سرامیک
⚜️ گرمایش: پکیج رادیات
⚜️دارای آسانسور ولابی شیک
⚜️انباری و پارکینگ اختصاصی
⚜️کابینت آشپزخانه MDF
⚜️کمد دیواری/جا کفشی
⚜️هود _گاز رومیزی_ شیرآلات درجه یک
_________________________________________
✅واحد های مشابه متناسب با سلیقه بودجه شما موجود می باشد...
❌دوستان عزیز دقت شود برای واحد های مسکن مهر امکان اخذ هیچ گونه وام مقدور نمیباشد چون دارای وام 4درصدی مسکن مهر می باشند
_________________________________________
✔️آدرس دفتر املاک: شهرک ولیعصر فلکه صادقیه اول خیابان سرباز 2 املاک شعبانی/خان.

☎️پاسخ گوی همه روزه از ساعت 8صبح تا 24.
بازدید همه روزه با هماهنگی قبلی .
✍️مشاوره رایگان تلفنی و حضوری .
همراه شما از ابتدا تا خرید مطمئن