تائید
فروش مسکونیآپارتمانمشتاق دوم، ساختمان مجلل، نشین

مشتاق دوم، ساختمان مجلل، نشین

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
185
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
41٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
221٬621٬000 تومان
طبقه
5
‎بنام معمار هستی
‎⚜️گروه املاک و دپارتمان چاردیواری⚜️
___________________
‎✅مورد فروش : ویژه لوکس نشینان
‎✅ مشخصات واحد :
• متراژ مغازه : 185 متر
• کلید نخورده
• 3 خوابه ( 1خواب مستر )
• خیابان مشتاق دوم نبش خیابان حمزه
• فول مشاعات : با امکانات هتلینگ ( استخر ، سونا ، جکوزی ، سالن اجتماعات ، لابی فوق العاده شیک و نگهبانی 24 ساعته )
• در بهترین طبقه و دوبر نور با ویو ابدی
• ساختمان و واحد هوشمند
• کف اسلب و شیرآلات اسپانیایی با بهترین متریال روز دنیا
___________________
‎ ☎️ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل کنید..

‎⚜️ کارگزار تخصصی املاک در منطقه 5 و 6 اصفهان ⚜️

‎⚜️ مهندس دهقانی ⚜️