تائید
فروش مسکونیآپارتمانمصلی 170 متر 3 خواب

مصلی 170 متر 3 خواب

1 سال پیش در رباط کریم

متراژ
170
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
5٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬058٬000 تومان
طبقه
5
✅️فروش فوق العاده✅️

☑️در بهترین موقعیت خیابان مصلی☑️

✅️فوق العاده خوش نقشه و نورگیر✅️

☑️واحد 2نبش نور گیر عالی☑️

✅️سالن بزرگ و پرده خور،چیدمان عالی✅️

☑️دارای 2 پارکینگ سندی باکس☑️

✅️سازنده مطرح منطقه مصلی✅️

☑️آماده بازدید و تحویل☑️

✅️☑️مشاور شما: حمید آئینی
✅️☑️پاسخگویی:9صبح الی 12شب

✅️املاک والا✅️
☑️مدیریت:علی محمدی☑️