تائید
فروش مسکونیآپارتمانمعالی اباد/ 175 متری / جنوبی/ بالکن بزرگ

معالی اباد/ 175 متری / جنوبی/ بالکن بزرگ

2 سال پیش در شیراز

متراژ
175
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
7٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬000٬000 تومان
طبقه
6
به نام ذات لایتناهی

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
خوش نقشه و عالی
بالکن سالن بزرگ و عالی و 20 متری و قابل چیدمان

مالک فروشنده واقعی
_________________________________________
پایان جست و جو.. با یک تماس صاحب خانه شوید.

با ما همراه باشید در هر رنج قیمت و لوکیشنهای مختلف
________________________________________
کارشناس ملکی شما خانم سرور
***********