تائید
فروش مسکونیآپارتمانمعاوضه آپارتمان 192 متری تاپ لوکیشن کارگر لاهیجان

معاوضه آپارتمان 192 متری تاپ لوکیشن کارگر لاهیجان

1 سال پیش در لاهیجان

متراژ
192
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
16٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
84٬895٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
**فروش و معاوضه آپارتمان 192 متری در خیابان کارگر لاهیجان

کاویان تقوا هستم

با فایلینگ قوی و پایین ترین قیمت ها در خدمت شما برای انجام تمام امور ملکی

همین الان آخرین تماس رو برای انجام معامله ات با من بگیر

____________________________________

‎مجموعه کارگزاری املاک ژئو

‎ارائه با کیفیت ترین خدمات حقوقی ، مهندسی و
‎خرید و فروش ملک

‎ارائه آموزش اصولی طراحی و معماری ، قراردادنویسی و نقشه برداری

‎آدرس: خ شقایق ، نبش شقایق 7