تائید
فروش مسکونیآپارتمانمعاوضه آپارتمان دو نبش نقلی روبروی استخر

معاوضه آپارتمان دو نبش نقلی روبروی استخر

1 سال پیش در لاهیجان

متراژ
85
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬070٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬647٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
**فروش آپارتمان 85 متری نوساز روبروی استخر

**نورگیر سالن و اتاق خواب ها از کوچه با پنجره های قدی

**موقعیت دو بر با نقشه بدون کوچک ترین پرتی

**پارکینگ قید در سند بدون مزاحم

**کوچه 12 متری برای سهولت در رفت و آمد

**قابلیت معاوضه با واحد کوچک تر

**قابلیت معامله با فقط دو میلیارد ورودی

____________________________________

کاویان تقوا هستم

با فایلینگ قوی و پایین ترین قیمت ها در خدمت شما برای انجام تمام امور ملکی

همین الان آخرین تماس رو برای انجام معامله ات با من بگیر

____________________________________

‎مجموعه کارگزاری املاک ژئو

‎ارائه با کیفیت ترین خدمات حقوقی ، مهندسی و
‎خرید و فروش ملک

‎ارائه آموزش اصولی طراحی و معماری ، قراردادنویسی و نقشه برداری

‎آدرس: خ شقایق ، نبش شقایق 7