تائید
فروش مسکونیآپارتمانمعاوضه آپارتمان صفر فول امکانات با خودرو

معاوضه آپارتمان صفر فول امکانات با خودرو

1 سال پیش در مشهد

متراژ
168
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
8٬736٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6

عرض سلام و احترام

«خواهشمندیم همکاران محترم تماس نگیرند؛»

✨✨✨کارگزاری املاک ماکان✨✨✨
✨کارشناس فروش:رضایى✨

✅معاوضه با ماشین تا سقف 4 میلیارد
✅دندان پزشکان /168متری/تک واحدی/کلا 6 طبقه 6واحد
✅دسترسی به مراکز خرید و بازار محله و مترو
✅کف سرامیک/کابینت چوب/پنجره دوجداره
✅هود لمسی/شیرالات درجه یک
✅کم های درب و درب ها همه چوب
✅سه خواب/کمد دیواری سرتا سری جادار و بزرگ
✅گرمایش پکیچ رادیاتور/سرمایش کولر گازی
✅آفتاب مستقیم و عالی /پرده خور عالى/سرتا سر پنجره ویو وکیل آباد
✅سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
✅انباری بزرگ 6متری / 2 عددتراس بزرگ سر آشپزخانه کاربردی و قابل چیدمان تمام انشعابات ( آب و برق و گاز ) داخل تراس
مبلغ مانده سند تا سقف : 500 ت
قابلیت رهن تا مبلغ: 1.200 ت

«تجربه ما ضامن امنیت سرمایه شماست»

✨کارشناس فروش:رضایى✨
آدرس دفتر:وکیل آباد٥٩-جنب برج سما