تائید
فروش مسکونیآپارتمانمعاوضه آپارتمان70 متری هزار دستگاه با خودرو

معاوضه آپارتمان70 متری هزار دستگاه با خودرو

2 سال پیش در خرم آباد

متراژ
70
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬857٬000 تومان
طبقه
4
____________بنام خالق هستی__________
__________باما صاحب خانه شوید_________
________بااملاک بزرگ رستگاری___________

✅آپارتمان 70 متری 4 طبقه،4واحدی
✅سند تک برگ
✅2 خواب
✅فول امکانات،فاقد آسانسور،پارکینگ داخل محوطه
✅قابل معاوضه باخودرو
✅آدرس:هزاردستگاه،فاز1

آدرس املاک:خیراباد،بلوارتمدن،تمدن3شرقی
بامدیریت:آقای شاهیوند
کارشناس:خانم بهرامی