تائید
فروش مسکونیآپارتمانمعاوضه سه خواب 153متری حیاط خلوت بزرگ اختصاصی

معاوضه سه خواب 153متری حیاط خلوت بزرگ اختصاصی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
153
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
11٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
71٬895٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✔️✔️✔️✔️گروه مشاورین املاک متد اول
خدایا چنان کن سر انجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار

فروش یک واحد آپارتمان سه خواب دارای حیاط خلوت اختصاصی با مشخصات زیر

◀️◀️◀️واحدی لوکس و بی نظیر در منطقه تاچارا

✅️✅️✅️شخصی ساز_کم واحد_خوش نقشه_بدون مشرفیت_لوکیشن عالی

✔️✔️✔️✔️کف سرامیک_کابینت:های گلاس_سیستم سرمایش:اسپیلت_گرمایش:پکیج و رادیاتور_جهت واحد جنوبی_

✔️✔️✔️✔️دارای یک خواب مستر_سالن بزرگ و دل باز_پنجرها بزرگ_همسایگانی فرهیخته و بی نظیر_محیطی ساکت و آرام

◀️◀️◀️◀️سند ملکی_تک برگ_آماده انتقال_فروشنده واقعی واقعی واقعی

◀️◀️◀️◀️قابلیت رهن کامل بین 1میلیارد و نیم الی دو میلیارد