تائید
فروش مسکونیآپارتمانمعاوضه یا فروش 6٨ متری غربی های تهرانپارس

معاوضه یا فروش 6٨ متری غربی های تهرانپارس

2 سال پیش در تهران

متراژ
68
ساخت
1390
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
69٬852٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
سلام سلام سلام

✅واحد فوق دارای انباری و آسانسور می باشد
✅سرایداری مقیم دارد
✅ساختمان پارکینگ اجاره ای دارد

✅واحد بدون پرتی
٢ خواب استاندارد

✅معاوضه با واحد در منطقه

محله بسیار دنج و آرام

مناسب افراد سخت پسند

✨ املاک بزرگ سام ✨
مشاوره رایگان در امور ملکی
محسنی