ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
معلم سنددار نزدیک خیابان اصلی
1 سال پیش در رشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
78
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬974٬000 تومان
طبقه
1
✅4 طبقه 8 واحد طبقه 1
✅2خواب 78متری کف پارکت
✅سنددار بازسازی شده
✅پارکینگ استفاده بدون مزاحم
واقع در ؛
✅معلم سرگل کوچه سبحان
بازدید اول = انتخاب شما
(اجاره 500وبا 2/150صاحب خانه ای شیک شوید)
جهت بازدید باشماره ⬇️⬇️⬇️
صفر_نهصدویازده_نهصدوهشتادوهشت_
شصت وپنج_چهل وشش
⬅️تماس بگیرید➡️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
چشم انداز سرگل حسن زاده
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت