تائید
فروش مسکونیآپارتمانمعلم میدان مادر نبش قلب نور 128متر سند

معلم میدان مادر نبش قلب نور 128متر سند

1 هفته پیش در معلم

متراژ
128
ساخت
1394
قیمت کل
‏13,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏108,593,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
.........بهترین را از ما بخواهید.........

تاپ لوکیشن
✔️آپارتمان در معلم میدان مادر بر اصلی
✔️ 128متر
✔️2 خواب کمد دیواری
✔️ پارکینگ اختصاصی و آسانسور
✔️4طبقه 8واحد
✔️طبقه 3
✔️دسترسی به امکانات
✔️دارای کوچه پهن و فاصله تا بر اصلی 20 قدم

قابل گرفتن وام روی سند 1 و رهن تا 2میلیارد

برای هماهنگی ، بازدید و عکس های کامل تماس بگیرید

مشاور شما : رضی

آدرس ما : رشت معلم میدان مادر کوچه جنب موسیقی ماهور املاک گنجینه.......