ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
معلم/نیکمرام/فول امکانات/96متری
معلم/نیکمرام/فول امکانات/96متری
1 سال پیش در رشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
96
ساخت
1403
قیمت کل
5٬690٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬270٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
به نام زیبایی ها
کدفایل:9146
سال ساخت:1402
96متری
واحد فوق العاده با مشاعات بی نظیر
ساختمان خاص برای خاص پسندها
معلم نیک مرام/بن بست طاها
✅4طبقه/12واحد/طبقه3✅
✅آسانسور/پارکینگ اختصاصی✅
‼️ب دلیل نوسان قیمت ملک قبل بازدید استعلام قیمت گرفته میشود‼️
به واحد فوق800میلیون وام مسکن تعلق می گیرد
پاسخگویی 24ساعته
مورد های مشابه هم موجود میباشد
»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»»«»
یکبار بازدید مساوی با پسندیدن100٪
...................................
بانک املاک ابطهی ارائه دهنده قوی ترین فایلینگ منطقه باهربودجه و سلیقه
...................................
آدرس دفتر:معلم چهار راه ویلانج بانک املاک ابطهی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.