تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 10 متر / رزسنتر / فقط 3 روز به این

مغازه 10 متر / رزسنتر / فقط 3 روز به این

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
10
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬000٬000 تومان
⚜️ مشتری فرشته ای است که روزی ما را بهمراه دارد ◔⁠‿⁠ゝ⁠⁩

✅ مشخصات مغازه فوق :

️ متراژ : 10 متر
️ زیرهمکف
️ سند تک برگ
️ قابلیت رهن تا (250 میلیون)
️ نقدینگی مورد نیاز : 1250
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
معاوضه با

⭕ شرایط پرداخت : طبق عرف

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✅ مغازه هیچوقت افت قیمت سالانه ندارد

(همین حالا تماس بگیرید ☎️)

شایان هستم ، مشاور دلسوز سرمایه شما