تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 10متر صیادشیرازی (خیابان نور)

مغازه 10متر صیادشیرازی (خیابان نور)

1 سال پیش در مشهد

متراژ
10
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
115٬000٬000 تومان
عالی برای سرمایه گزاری
فروش مغازه
در بلوار صیادشیرازی23
حاشیه خیابان نور
10متر تجاری موقت
عرض2/5
دارای اب برق
کرکره رول اپ
بالای ملک ساخته نشده
مدارک معتبر
فروش فقط نقد و فروشنده واقعی