تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 20 متری در رسالت 136

مغازه 20 متری در رسالت 136

2 سال پیش در مشهد

متراژ
20
ساخت
1397
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1٬390٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
69٬500٬000 تومان
با عرض سلام و ادب و احترام
یک دربند مغازه 20 متری
واقع در رسالت 136
محله ای فوق العاده پرجمعیت
و شلوغ
این محله حدود 60 هزار جمعیت داره
و رفت و آمد این همه جمعیت از جلوی این مغازه ست
کاسبی در این محله فوق العاده پررونق و پردرآمده
حاشیه مغازه 3 متر
طول مغازه 7 متر
تا سقف سرامیک
شیشه سکوریت
واقع در قـلب ❤ محله
در محدوده این مغازه
قیمت دیگر مغازه های فروشی بالای 3 میلیارده
صاحب مغازه فروشنده واقعی و پول لازمه
قیمت و موقعیت این مغازه استثناییه
این یک فرصت طلاییست که همیشه نیست
شرایط فروش
600 نقد 600 یکماهه و 200 دو ماهه