تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه، 20 متری، سند تجاری، شقایق

مغازه، 20 متری، سند تجاری، شقایق

1 سال پیش در تهران

متراژ
20
ساخت
1383
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
5٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
275٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
به نام خدای روزی دهنده
3 6 9

با سلام؛
کریمی هستم از دپارتمان بزرگ اسفندیار

20 متر مغازه، بازسازی شده

⚜️کارگزاری املاک اســفنـدیـار⚜️
ادرس: پونک میدان عدل خیابان مخبری قبل از چهارراه سردار جنگل پلاک 7***6040************