تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 20متر با هوایی حر2 پورسینا 17

مغازه 20متر با هوایی حر2 پورسینا 17

1 سال پیش در مشهد

متراژ
20
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬000٬000 تومان
کارگذاری املاک مدرن

✔خریدوفروش
✔مغازه تجاری
✔متراژ20

✔مغازه ای بدون نقص مخصوص سخت پسندان
جهت بازدید تمامی فایل ها در قسمت جستوجوی دیوار (اسماعیل بهرامی)را تایپ کنید
✔آدرس دفتر:شهرک شهید رجایی حر9 بین معقول 46و48
املاک مدرن فقط یک شعبه فعال
در کمترین زمان بهترین خرید و رهن اجاره را با ما تجربه کنید
با کامل ترین وبروز ترین فایل های رهن واجاره وخرید وفروش در منطقه در خدمت همشریان عزیز هستیم
مدیریت:اسماعیل بهرامی
☎️***********
☎️***********