ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
مغازه 20متری+بالکن ـ خیابان آمادگاه
مغازه 20متری+بالکن ـ خیابان آمادگاه
2 هفته پیش در چرخاب
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
20
ساخت
1375
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
36,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
1,800,000,000 تومان
️این پیشنهاد یک اتفاق خاص بدونید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت