تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه/20متری/ محدوده مطهری

مغازه/20متری/ محدوده مطهری

1 سال پیش در چهاردانگه

متراژ
20
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
6٬500٬000 تومان
قیمت هر متر
325٬000 تومان
●●●___مشاورین املاک بنچاق__●●●

♦️ 20 متر مغازه
♦️قولنامه با کد رهگیری معتبر
♦️محدوده شهرک مطهری
_____________________________________________

●●جهت اطلاعات بیشتر از فایل تماس حاصل فرمایید●●

✍️《مشاور و کارشناس فروش : خانم مختاری》

●●●آدرس املاک : چهاردانگه ، خیابان فارسیان پلاک 40 گروه مشاورین املاک بنچاق●●●

《با مدیریت جناب آقای کربلایی 》