تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 21 متر در در دو طبقه 21 متر پایین و 21بالا

مغازه 21 متر در در دو طبقه 21 متر پایین و 21بالا

2 سال پیش در اصفهان

متراژ
21
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
3٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
150٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
آب برق گاز تلفن سرویس بهداشتی کولر آبی سند تک برگ