تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه ،245متر،سند دار،تجاری،بر اصلی

مغازه ،245متر،سند دار،تجاری،بر اصلی

1 سال پیش در محمدشهر

متراژ
245
ساخت
1388
اتاق
1
قیمت کل
32٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
132٬653٬000 تومان
سند اداری
دارد
با سلام
✅مغازه به متراژ 245متر
✅ بر اصلی بلوار امام خمینی محمد شهر
✅بهترین موقعیت برای ساخت و ساز و سرمایه گذاری
✅فروشنده واقعی
✅سند تک برگ
✅دارای کاربری و جواز اداری تجاری
✅دارای کرکره برقی بزرگ

☎️جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

✔️آدرس املاک مومیوند:
محمد شهر ، بلوار امام خمینی، بعد از مسجد جامع، خیابان تالار آیسان.

⚡خرید. فروش. رهن. اجاره. معاوضه.⚡

⚡مسکونی ، اداری تجاری ، باغ و باغچه و ...⚡

☎️ مشاور : مرادی