تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 27 متری الهیه خیابان کاشانی

مغازه 27 متری الهیه خیابان کاشانی

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
27
ساخت
1395
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
12٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
450٬000٬000 تومان
دپارتمان املاک ستارگان برتر شعبه الهیه

بنام خالق یکتا

فروش فوری

مغازه 27 متری

قلب کاشانی

سند دست اقدام

5درصد...زمان سند

فقط نقدی....نقدی..

لطفاً خریدار واقعی تماس بگیرید

مشاور شما عسکری